kniha

Tajemství rodových linií
I. krok - vnitřní dítě

2. vydání s komentářem Marcelky

Kniha představuje svým uceleným způsobem zcela nový koncept ozdravění nejen sebe, ale i blízkých a celého rodu. Jedno bez druhého, totiž není možné. Díky této knize si lze uvědomit netušené souvislosti, vzájemnou až dech beroucí propojenost a zejména, neustálé vzájemné ovlivňování.
Tato velmi potřebná kniha přináší mé poznatky korespon-
dující se současným děním. Je plná obohacujících informací z 20-ti letého bádání na poli zdraví, nepřízně osudu a vlivu předků na naše potomky, kdy jsem sám, na základě těchto poznání, doslova vstal „z mrtvých“.

Mou snahou je neotřelým způsobem postupně přivést čtenáře k uvědomění si sebe samého a své role v rámci rodu, ke změně postojů a vnitřního přenastavení. Na základě četných ohlasů čtenářů po prvním vydání této knihy v roce 2019 je dnes již jisté, že se jedná o tzv. „terapii četbou“. Tato kniha může mít pro budoucí rodiče doslova nevyčíslitelnou hodnotu.

„Po seznámení se s touto knihou a celým konceptem 4 kroků, mne nejvíce fascinoval právě potenciál měnit zdraví a osud potomků, zdraví našich vztahů i nás samotných, a to bez ohledu na národnost, barvu pleti či vyznání. O tak univerzální poznatky, zákonitosti a principy se jedná. Tato kniha by rozhodně neměla chybět v žádné rodině.“
Z dopisu čtenáře

Objednávkový formulář

Odesíláme každý pátek

Pokud od nás nemůžete najít email ve své schránce,
zkontrolujte si záložky hromadné, promoakce či spam.