Zbývá

dnů
h
min
s.

Podpořte vydání pokračování knihy Tajemství rodových linií na platformě HitHit a získejte odměny.

Přednáška Nová medicína pro Novou zemi II. část

-nové postupy k uzdravení sebe, rodiny, rodu i obydlí.

12.11.2022 v 16:30 – Kino Štěpánov – vstupné 350 Kč

Nebude chybět praktická ukázka zdarma pro odvážné zájemce. Analýza a harmonizace problému formou ukázky možností Medicíny kvantového pole – kvantové technologie TimeWiever, za níž stojí majitelé několika Nobelových cen.

Přihlášení zájemců na info@vnitrniklid.eu

Datum: 12.11.2022 od 16:30

Adresa: Kino Štěpánov (U Parku 121, 783 13 Štěpánov)

Vstupenky: ZDE i na místě

Na přednášce se dozvíte více o těchto tématech: etický kodex, kvantová fyzika a léčení budoucnosti, Ústav vlnové genetiky, Duše VS technologie, příběh Centra pro rodinu a rod (+ příklady z terapeutické praxe), analýzy vnějších vlivů na zdraví o nichž se mlčí, Corona vir Sars CoV-2 (covid-19). Dále probereme tělesné systémy a orgány, úrovně příčin potíží, homeopatii a nozódy, využití Bachových květů a silových zvířat, psychosomatickou medicínu, časovou osu traumatu, vliv genogramu rodu, systematické zátěže a vztahovou dynamiku v rodině, karmické vlivy, cizí energie, vliv prostředí, využití čínské medicíny a znalosti energo-informační výměny s plánem osudu.

Na akci bude možnost zakoupení 2. aktualizovaného vydání knihy Tajemství rodových linií s výraznou slevou.

Ebook pro rok 2024

Čchi-kung v roce dřevěného draka

Rozbor roku 2024 dle čínské astrologie, medicíny i feng shui. Desítky cviků pro zdraví, stabilizaci těla a mnoho dalšího…