Soutěž o kurz 4 kroky ke svobodě a knihu Tajemství rodových linií

Vážení přátelé a příznivci vnitřního klidu,

jelikož vás mám rád a jsem vděčný za to, že mě má práce naplňuje a dává smysluplnost, dovoluji si vás požádat, abyste mi napsali co nejupřímněji, co se vám na mých konceptech Centrum pro rodinu a rod (CPRR) + Cesta vnitřního klidu (CVK) líbí a co naopak nelíbí. Co vám chybí. Co by, dle vás, uvítalo nějakou inovaci. Jaká přednáška vás oslovila a jaká ne, příp. proč. Jakou akci byste v příštím roce uvítali. Čeho byste byli rádi součástí…

Abych váš zájem ocenil, připravil jsem pro vás malou soutěž. Na mé poslední letošní přednášce 9.12. ve Štěpánově, vylosuji ze všech, kdo mi odpoví, 2 výherce, kteří obdrží:

1. vylosovaný: jakýkoli krok k osobní svobodě dle vlastního výběru, z on-line programu 4 kroky ke svobodě (během následujícího pracovního dne obdrží unikátní přístupový kód na svůj e-mail.

2. vylosovaný: mou knihu Tajemství rodových linií s věnováním dle vlastního výběru (v případě neúčasti na přednášce obdrží knihu následující pracovní týden, na jím zvolenou pobočku služby Zásilkovna, a to zdarma)

Psát mi můžete do 7.12. do půlnoci na info@vnitrniklid.eu.

Děkuji, že nám pomáháte být lepšími i za případné sdílení, které potěší.

Přeji všem vše dobré
RADOMÍR